מתנות ממותגות בכמויות קטנות

כל איש פרסום או שיווק יידע לומר לכם, שאחת הדרכים המבריקות ביותר כיום לחיזוק התודעה והנאמנות כלפי מותג מסוים, הינה מתנות ממותגות מיוחדות. אותן המתנות מסייעות בהעלאת המודעות למותג, מעוררות שביעות רצון בקרב הלקוחות אשר מרגישים מורווחים עקב המתנה שקיבלו, וכן מייצרות מגמה של לקוחות חוזרים. היקף המתנות הממותגות משתנה פר בית עסק, כאשר ישנם כאלו שצברו במעלה הדרך קהל לקוחות גדול, והייצור יהיה בהתאם, ואילו ישנם כאלו שנמצאים בראשית דרכם ואז נשתמש במתנות ממותגות בכמויות קטנות.

מתנות ממותגות בכמויות קטנות לבתי עסק בראשית דרכם

פתחתם זה עתה עסק? כדאי לבצע השקעה חכמה במתנות ממותגות מוצרי פרסום, או כל מוצר שיועד להימסר לקהל הלקוחות ללא הפקת רווח כספי מכך. מתנות ממותגות בעיצוב אישי הפכו שם דבר, וסביר להניח שאם תפקחו עיניכם ותבחינו בעוברים ושבים, אתם תראו שיש מוצרים ממותגים שחוזרים על עצמם, השייכים לבתי עסק שהפכו למותג מוביל וטרנדי. אותן חברות ענק מחלקות כמויות אדירות של מתנות ממותגות מיוחדות, ומכאן שגם היקף הייצור הוא עצום. בבתי עסק קטנים לעומת זאת, או לחלופין בכאלו שנמצאים בראשית דרכם, מן הראוי שהיקף הייצור יהיה תואם לרווחים, להיקף הקהל הפוטנציאלי, לשירות הנמכר וכו'. בכל מקרה, ההמלצה היא להתחיל במתנות ממותגות בכמויות קטנות

מתנות ממותגות מוצרי פרסום – באילו מוצרים לבחור?

לא סתם מחלקים מתנות ממותגות בעיצוב אישי. יש חשיבות רבה למתנה שמחלקים לקהל הלקוחות, אשר נעוצה בהקשר שלה לשירות שהחברה נועדה לספק. כך למשל, אם מדובר בחנות המציעה ציוד משרדי ומכשירי כתיבה, המתנות הממותגות יכולות להיות מחברת או עט, ולא תיק מניילון, משום שככל הנראה לא ייעשה בו שימוש רב על ידם.

העלאת מודעות המותג בקרב הכלל

בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם מדובר בעסק גדול, הסוד למתנות ממותגות יעילות הוא ייחודן על פני מוצרים ממותגים של חברות מקבילות. כאשר פונים אלינו בבקשה לייצר קו של מתנות ממותגות, אנחנו דואגים להבין ראשית מה השירות\ המוצר שהחברה מספקת לקהל הלקוחות שלה. כך אנחנו מצליחים להתאים את אופי המתנה לאופי המוצרים שבבית העסק, ומגבירים את הסיכוי שייעשה בהם שימוש על ידי הלקוחות.