עטים ממותגים

עטים ממותגים – גם מתנה וגם כלי שיווקי

עטים ממותגים מהווים מתנה מקובלת במחוזותינו וניתנים על ידי בעלי עסקים וחברות במעמדים מגוונים ללקוחות, לשותפים עסקיים, למתעניינים שירותי העסק וגם לעובדים. באתר Be4u מציעים מגוון רחב של עטים ממותגים איכותיים בשלל סגנונות ודגמים, אותם ניתן להזמין בקלות ובמהירות ובכל כמות מבוקשת, במחירים אטרקטיביים ונוחים לכיס.

למה דווקא עטים ממותגים?

עט ממותג מהווה כאמור מתנה נפוצה מאוד וזאת מפני שהוא מחזיק מספר יתרונות בולטים:

  • שימושיות – יש הרבה מאוד מתנות שניתן להעניק לשותפים, לעובדים וללקוחות, כאשר ישנו יתרון ברור למתנה שהיא גם שימושית. אכן, קשה לדמיין מתנה יותר שימושית מעט שהאדם מחזיק על שולחן העבודה שלו, בכיס החולצה, בפאוץ' וכדומה. מתנה כזו מתקבלת בהערכה והיא תלווה את המקבל לאורך זמן במקומות ובמצבים שונים.
  • עלות – יש להבין כי עטים ממותגים יכולים להגיע בטווח מחירים נרחב. לדוגמא, יש הבדל בעלויות בין עטים רגילים מסוג רולר או כדורי לבין עטי יוקרה מסוגים אלו, ויש הבדל בין עטים המגיעים בקופסאות מהודרות, בזוגות או כפריטים בודדים, עטים בשרוולי קטיפה, עטים עם תבליטים, עט ממותג עם מצביע לייזר וכן הלאה. יחד עם זאת, באופן כללי מדובר במתנה שעלויותיה אינן גבוהות וניתן לרכשה בכמויות גדולות מבלי שתעיק על תקציב השיווק והפרסום של העסק.
  • מועדים לשמחה – את העטים ניתן להעניק בקשת רחבה של נסיבות. כך למשל, ניתן להעניק ללקוח או לשותף חשוב עט יוקרתי לרגל יום ההולדת, לחגים או לציון כל תאריך חשוב אחר. בנוסף, ישנם עטים לכנסים ולאירועי קידום מכירות, עטים לימי עיון, עטים שאפשר לחלק בימי חברה וגיבוש, בירידים ובאירועים רבים נוספים.
  • כוחו של העט – יש משפט האומר שכוחו של העט חזק מהחרב, והוא יכול גם לשקף את כוחו הפרסומי והשיווקי של עט ממותג. מדובר בעט שניתן להטביע עליו בדרכים שונות את שם החברה, הלוגו שלה, סלוגן מסוים וכן הלאה. העט שמלווה כאמור את המקבל במקומות שונים ובאופן שוטף, מזכיר לו את נותן המתנה ומשמר בדרך זו את הקשר והנאמנות לעסק. בנוסף לכך, למקום העבודה של מקבל המתנה נכנסים אנשים אחרים וגם הם עשויים להיחשף לפרטי העסק תוך כדי שיחה בעוד העט נמצא על השולחן.

שיקולים בבחירת עטים ממותגים

אנו מציעים באתר עטים כולל מיתוג מסוגים שונים, ואחרי שהסברנו מדוע הם כה פופולאריים נציין כי הבחירה ביניהם תלויה במספר שיקולים. ראשית, אנו מציעים אך ורק עטים ממותגים איכותיים וחשוב לזכור זאת מפני שבחירה בעט מאיכות ירודה בחנות אחרת עלולה להתבטא למשל בנזילות, בעט שמפסיק לתפקד די מהר, בעט שמתפרק וכן הלאה. מצבים אלו יוצרים בדיוק את הרושם ההפוך מזה שרציתם ליצור. 

שנית, כפי שאמרנו העלויות של העטים אינן גבוהות באופן כללי, אולם בכל זאת יש לקחת בחשבון את ההבדלים בין המחירים ולהבין לכמה אנשים אתם מעוניינים לחלק אותם, שכן כך תבינו מהו התקציב העומד לרשותכם לכל עט ועט. מעבר לכך, יש לתת את הדעת על חשיבותו של מקבל המתנה ועל המסר שתרצו להעביר. כך למשל, סביר להניח שתבחרו עט יותר יוקרתי ומושקע עבור שותף עסקי חשוב שיש לכם איתו מערכת יחסים ארוכת שנים, לעומת עטים שאותם אתם מתעתדים לחלק בכנס קידום מכירות לאנשים שמגיעים להתעניין בדוכן. לבסוף, שימו לב למסר ולתדמית אשר עטים כולל מיתוג משדרים וכיצד הם מתכתבים עם הרושם שאתה מעוניינים ליצור: האם מדובר במסר יותר רציני ומכובד, יותר קליל ומודרני, פשוט ולעניין וכן הלאה.

חברת Be4u שמה דגש על מוצרים באיכות גבוהה ומחירים ללא תחרות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון :  09-8801088