איך מתנות ממותגות לעובדים יכולות לקדם את העסק שלך?

מוצרים ממותגים, מוצרי קד"מ או מתנה לעובדים ליום חברה, הפכו כבר מזמן לשם דבר בכל הנוגע לקידום עסקים. מארגן אירוע, יום חברה או מחפש מתנות מיוחדות לעובדים לקראת החג? במדריך הבא אסביר לך למה מוצרים ממותגים הם לא פחות ממוצרי חובה עבורך.

 

מה זה בכלל מתנה ממותגת?

מתנות ממותגות יכולות להיות כלי שיווקי אידיאלי עבור העסק שלך. כובע ממותג עם הדפסה או רקמה של לוגו החברה למשל, מארזים לפסח עם סלוגן ספציפי וקליט, כל אלה ועוד יכולים להיות כלים מיתוגיים שלא ניתן חזקים מאוד עבור החברה שלך.בחירת מתנה ממותגת לחג

מתנות לחג הן הרבה יותר משי קטן שמעסיק מעביר לעובד. מתנות לחג הן נושא מרכזי לשיחה בין העובדים, הן ממצבות את החברה כחברה של לארג'ים או של, איך נאמר את זה בעדינות? קצת פחות לארג'ים, והן משרות אווירה חיובית או חיובית פחות על העובדים למשך כל השנה.

 

כשאתה ניגש לבחור מתנה לחג עבור העובדים שלך, אתה יכול לבחור במתנה כמו סלסלת שוקולדים מהודרת, תלושי קנייה מפנקים או כל דבר אחר בעל משמעות וערך עבור העובדים שלך. מה שחשוב בסופו של דבר הוא ההשקעה, המחשבה מאחורי המתנה, ואולי הדבר הכי חשוב זה – לא לקחת את העובדים כמובן מאליו בבחירת המתנה.איכות ועמידות נמצאת ברקמה

רקמה על כובעים הופכת את פריט הקד"מ שתבחר לאיכותי ויוקרתי אפילו יותר. כובע ממותג עם רקמה ממוחשבת מתאים מאוד לעובדי חברות שזקוקים לכובע כציוד עבודה, בין אם מדובר בטכנאים, באנשי מכירות שטח ועוד. רקמה על כובעים משולבת בדרך כלל בחזית הכובע, ואפשרויות העיצוב הן בלתי מוגבלות.

 

מתנה ממותגת נכונה לכל ימות השנה

מתנות ממותגות הן מתנות שממש לא חייבות לחכות רק לחגים. כבעל חברה שמעסיק עובדים, אתה יכול לפנק את העובדים שלך במתנות לימי הולדת, או מתנות סוף שנה מיוחדות. זו דרך נהדרת להגיד לעובדים שלך 'תודה'. 

 

בנוסף, הדפסה דיגיטלית של מתנות ממותגות, בעזרת שימוש במדפסת דיגיטלית ייעודית, תאפשר לך ליהנות מהדפסה ללא הגבלת צבעים וללא הגבלת שטח. כאן כדאי לדעת כי יש הבדל בין הדפסת משי לבין הדפסה דיגיטלית. 

 

מדובר בשתי שיטות ההדפסה הנפוצות ביותר היום, שיטות המשמשות להדפסה על מגוון חומרי גלם. חשוב להתאים את שיטת ההדפסה הנכונה לצרכי הקד"מ הנחוצים לעסק שלך, לארגון שלך או לאירוע שאתה מארגן. על גבי הכובע ובהתאם לכמות הכובעים אותם תרכשו. 

 

עיצוב רולאפ לאירועים

אירועי חברה הם אולי האירועים המשמעותיים ביותר מבחינה מיתוגית. כדי להפוך את האירוע לכזה שמותיר רושם על המשתתפים ועל האורחים, עליך להשתמש במוצרי קד"מ מתקדמים ומיוחדים. עיצוב רולאפ מיוחד במינו הוא אחת השיטות המעניינות ביותר לקידום העסק שלך באירוע מיוחד במינו.

 

רוצים להדפיס חולצות מעוצבות לעובדים? מחפשים מתנה מעוצבת בהתאמה אישית לסוף שנה בגני ילדים או בית ספר? מחפשים מתנה מיוחדת לימי הולדת או מתנות לאורחים לאירוע שלכם? חברה מקצועית למתנות מעוצבות תשמח לסייע לכם בכל נושא.