מחזיקי מפתחות ממשיכים להוביל בעולם הקד"מ

עולם הפרסום לא מפסיק להמציא מוצרי קד"מ חדישים ומיוחדים. אולם בין כל ההמצאות החדשות עדיין יש פריטים שלא נס לחם. בין פריטים אלו זוכה למקום של כבוד מחזיק המפתחות, שהיה ונשאר פריט שימושי שכל אחד נדרש בו עבור צרור המפתחות שלו.

הצורך במוצרי קד"מ

מוצרי קד"מ או בשמם המלא מוצרי קידום מכירות, מהווים מרכיב חיוני לצורכי קידום, שיווק ומיתוג של עסקים. מוצרים אלו מחולקים לגורמים שונים המקושרים עם העסק, לרבות לקוחות, עובדים וספקים. הם מעניקים אמצעי פשוט ויעיל לפרסום ומיתוג חברות, הלוגו, השם שלהם, תחום עיסוקם ופרטים נוספים. בדרך כלל מוצרי קד"מ מוענקים בדמות שי קטן המוצע במקומות שיווק אסטרטגיים שונים, למשל במשרדי החברה, נקודות מכירה של העסק, כנסים, ימי עיון, השקות, תערוכות ירידים וכו'.

היעילות של מוצרים אלו נובעת מהיותם פריטים שימושיים למקבל, שעל גביהם מפורסמים פרטי העסק וכך הם תורמים להחדרת המותג לשוק, פשוט על ידי נשיאת המוצר על ידי מקבלו. לכן, בכדי שמוצרי קד"מ יעשו את העבודה שלהם, יש חשיבות רבה לבחירת פריטים פרקטיים שלמקבלם באמת יהיה מה לעשות עימם ושלא יושלכו כלאחר יד. בין הפריטים היותר יעילים לצורכי קד"מ ניתן למצוא את מחזיק המפתחות.

יעילותו של מחזיק מפתחות כמוצר קד"מ

כל אחד מאיתנו נושא בצרור מפתחות, בין אם מפתחות לבית, לרכב, למשרד, למחסן, למנעול אופניים, לארונית אישית וכו'. לכן מחזיקי מפתחות היו ועודם פריט קד"מ מבוקש בזכות היותם מוצר פרקטי שנדרש על ידי כל אחד. וגם אם במקרה מקבל המפתח אינו נדרש בו, הוא תמיד ימצא משהו אחר שזקוק למחזיק מפתחות.

בנוסף, מחזיק מפתחות מספק מצע מעולה להדפסת פרטי העסק באופן ברור וגלוי. כפועל יוצא מכך חברות רבות מעניקות מחזיקי מפתחות ממותגים כמוצר קד"מ. את מחזיקי המפתחות משווקות חברות המתמחות במוצרי קד"מ, המציעות אותם עם שלל עיצובים אטרקטיביים ועכשוויים, מחומרים איכותיים שונים ועם מגוון יישומיים נוספים. ממבחר זה כל בית עסק יכול לאתר מחזיקי מפתחות שמתאימים לתדמיתו ולקהל היעד שלהם.

מגוון רעיונות למחזיקי מפתחות

מחזיקי מפתחות מוצעים בשוק במגוון עיצובים, החל ממחזיקי מפתחות סטנדרטים ועד מחזיקי מפתחות מיוחדים במגוון סוגים, חומרים, צורות, גדלים ושימושים. מבחר זה מאפשר לבחור במחזיקי מפתחות שמתאימים למאפייני וצרכי כל קהל יעד. לפניכם מספר דוגמאות לסוגי מחזקי מפתחות המוצעים על ידי חברת Be4u – מוצרי פרסום ומתנות:

מחזיק מפתחות עם פותחן

יש מעין חוקיות לא כתובה שברגע בו אנו רוצים לפתוח בקבוק בירה אין בנמצא פותחן. הדרך לפתור בעיה זו הינה על ידי צירוף של הפותחן לפריט שתמיד נמצא בהישג יד ושנשמר היטב, והרי הוא כמובן מחזיק מפתחות המוצע בשלל דגמים ועיצובים. כך למשל, ניתן למצוא מחזיק מפתחות בעיצוב אלגנטי עם פותחן עשוי מאלומיניום ומשולב עם רצועת של בד. לקהל יותר צעיר מוצעים מחזיקי מפתחות צבעוניים מאלומיניום, עם פותחן בצורה של בקבוק ולמי שרוצה לחסוך במקום מוצע מחזיק עם פותחן קומפקטי. כמו כן, מי שרוצה לראות מה הוא עושה גם בחושך יוכל לבחור במחזיק מפתחות עם פותחן ופנס לד.

לא לדאוג לחמש שקל בכיס

מכירים את ההרגשה שסוף כל סוף הגעתם לסופר אחרי יום עבודה ארוך, אתם באים להוציא עגלה ומגלים לחרדתכם שאין לכם מטבע חמישה שקלים בארנק?. שוב אתם מוצאים את עצמכם נשרכים לקופות במטרה לפרוט כסף קטן רק בשביל לגלות שאין לכם בכלל כסף, רק כרטיס אשראי. בכדי למנוע בעיות אלו מוצע בשוק מחזיק מפתחות עם מטבע לשחרור עגלות סופר. מדובר בפריט קטן וגאוני שחוסך הרבה מאוד טרחה, המוצע בשלל עיצובים עכשוויים. כך למשל, תוכלו למצוא מחזיקי מפתחות עם לוחית עגלה מסיליקון ומתכת, מחזיק מפתחות מגנטי ומעוצב בצורת בית, מחזיק מפתחות בעיצוב של חמסה עם מטבע נשלף, בצורת סמיילי ועוד.

מחזיק מפתחות רב תכליתי

עבור מצבי חירום מוצע מחזיק מפתחות ייחודי עם סט היחלצות מרכב שכולל פנס לד, להב לחיתוך חגורות בטיחות ואפשרות לניפוץ חלונות הרכב.

וזו רק ההתחלה

מה שהוזכר הוא רק קצה המזלג לאפשרויות עיצוב של מחזיקי מפתחות ממותגים. בין היתר תוכלו למצוא את סוגי מחזיקי המפתחות הבאים:

מחזירי אור- מחזיק מפתחות עם מחזירי אור, מעולה למי שנמצא בחוץ בשעות החשיכה כמו הולכי רגל, רוכבי אופנים, נהגי משאיות וכו'.
למרכיבי משקפיים ולאנשי מסך- מי שמרכיב משקפיים ומי שמבלה שעות מול מסך מחשב או טלפון, ישמח לקבל מחזיק מפתחות שכולל נרתיק ומטלית ניקוי.
סכין יפנית- גם סכין יפנית נוטה להיעלם כשצריכים אותה ולכן מחזיקי מפתחות עם סכין יפנית יהוו מוצר חיוני ומבוקש.
טכנולוגיה מתקדמת- מחזיק מפתחות יכול גם לשלב פריטי טכנולוגיה מתקדמת כדוגמת כבל טעינה, תג בלוטוס מתקדם לאיתור חפצים באמצעות אפליקציה, ומחזיק מפתחות עם ראש ייעודי למסך מגע.
וזה עדיין לא הכול- יש עוד מגוון סוגי מחזיקי מפתחות שלא הזכרנו, לרבות מחזיק מפתחות עם מטר, עם שאקל, מחזיקי מפתחות עם פנסי לד, עם עט נשלף, עם ברכת הדרך ועם עוד מגוון עיצובים מיוחדים מחומרים וסגנונות שונים.

חברת Be4u שמה דגש על מוצרים באיכות גבוהה ומחירים ללא תחרות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון :  09-8801088