יבואן מוצרי פרסום

יבואני מוצרי פרסום – מתנה ממותגת מחו"ל 

מוצרי פרסום הם אמצעי פרסומי יעיל עבור מרבית מבתי העסק, המשמש לשימור הקשר עם הלקוחות והיחסים עם העובדים ואף כלי שיווקי ללקוחות חדשים פוטנציאליים. 

מוצרי פרסום הם שם כולל למגוון רחב של מוצרים שיווקיים הניתנים כמתנה בחגים ובאירועים משמעותיים. באמצעות מוצרי פרסום גוברת החשיפה של העסק ואצל יבואן מוצרי פרסום אפשר למצוא הרבה פתרונות והצעות לכך. 

 

מוצרי פרסום וקידום מכירות 

מוצרי פרסום ומוצרים לקידום מכירות אלו מרכיבים חשובים בתהליך הפרסום והחשיפה של העסק. כשנותנים לעובדים וללקוחות מתנות עם שם החברה גוברת בהם תחושת השייכות ו"גאוות היחידה". 

העובדים, מקבלי השי, חשים שמעריכים אותם, שיש להם מקום עבודה שהוא בית חם ואכפתי, והלקוחות יחושו גאווה על כך שמוקירים את בחירתם בחברה ושחושבים עליהם. 

המטרה של קידום מכירות ופרסום באמצעות מתנות ומוצרים, היא שמקבל המתנה ישתמש בה. בכל פעם שיעשה בה שימוש, הלוגו של החברה המוטבע עליה יבלוט מול עיניהם של עוד אנשים. 

 

איך מוצרי פרסום יכולים לעזור עם לקוחות פוטנציאליים 

חשוב להתאים את המתנה לקהל המטרה. אחרת תהליך החשיפה מתפספס. וחשוב גם שמקבלי המתנה יהיו גאים בה. לכן יש להקפיד שהמתנה תהיה איכותית ושימושית כאחד. שתהווה עבורו פתרון פרקטי, למשל שמשייה איכותית לחוף הים ושהוא יוכל להתגאות בה ובשם החברה המתנוסס עליה. 

חלוקת מתנה ממותגת בכנס, אף היא מאפשרת חשיפה של שם החברה למספר רב של אנשים. אם המוצר שחולק  הוא איכותי, יש סיכוי שיחזרו אליכם חלק ממשתתפי הכנס בשלב מסוים . 

מתנות למטרות שיווק אפשר למצוא אצל יבואני מוצרי פרסום המייבאים מוצרים בהתאם למגמות השולטות בשוק העולמי, מה שמאפשר להתעדכן ולהתחדש באמצעי הפרסום. 

 

ב-Be4U אפשר למצוא מגוון רחב של טרנדים עולמיים של מוצרי פרסום המתאימים לכל לקוח ולכל מטרה, בהתאם לתקציב מוגדר. 

אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם. תוכלו לבחור מתוך שפע של מתנות עסקיות ממותגות ותקבלו מאיתנו ליווי ושרות אישי בכל שלבי התהליך של בחירת המוצר ומיתוגו.