מתנות ממותגות לעובדים

חברה אינה יכולה להתקיים ללא העובדים שלה. זה לא משנה אם אתם מנהלים שניים-שלושה עובדים או מעסיקים מאות עובדים במפעל או במשרדים – כיום, כל מנהל מבין שהעובדים שלו חשובים מאוד ומהווים חלק בלתי נפרד מהצלחת העסק. הם ראויים לתודה והוקרה מעבר לתשלום המשכורת והתנאים הסוציאליים הרגילים. אחת הדרכים הפשוטות, היעילות והטובות ביותר לצ'יפור העובדים היא נתינת מתנות מקוריות שישמחו את העובדים.

 

מדוע מתנות ממותגות לעובדים חשובות?

הענקת מתנה ממותגת היא חשובה מכיוון שהיא משמשת עבורכם, כחברה או ארגון, הזדמנות מצוינת להגביר את המורל של העובדים שלכם ולהראות כמה אתם אסירי תודה על עזרתם בהצלחת העסק. מתנה ממותגת לעובדים  עם הלוגו של החברה היא רעיון מעולה בהזדמנויות שונות (חגים, מתנה לעובדים מצטיינים, ימי הולדת, אירועים ועוד). זאת דרך מצוינת לחזק את הקשר בין החברה לעובד וליצור לויאליות וגאוות יחידה.

 

איזה מתנות ממותגות פופולאריות במיוחד?

קיימות אינספור אפשריות למתנות ממותגות, באתר שלנו תמצאו מבחר עשיר ומגוון של מתנות בתקציבים משתנים (משקלים בודדים ועד למתנות יקרות ויוקרתיות). האופציות האהובות ביותר הן: רמקול בלוטוס, בקבוקי ספורט, אוזניות אלחוטיות, כוסות טרמיות ותיקים ממותגים. חשוב לזכור שהמתנות הטובות ביותר הן מתנות אינדיבידואליות שגורמות למקבל להרגיש מיוחד. תן להם לדעת שאתה חושב עליהם בעזרת מיתוג אישי וייחודי.

חברת be4u הינה מהמובילות בארץ בשיווק מוצרים מעוצבים ואיכותיים. החברה מתחייבת לתת תמיד מענה לכל בקשה, לעמוד בלוחות זמנים עליהם התחייבה וכמובן לאיכות ללא פשרות של המוצרים, מיתוגם ולמחירים אטרקטיביים. אנו נמצא עבורכם את המוצר המתאים ביותר עבורכם, התואם לתקציב המדויק  ולקהל היעד שלכם. אם ברצונכם לשמוע עוד על מוצרי פרסום ומתנות לעובדים או אינפורמציה נוספת בנושא, אתם מוזמנים לצור איתנו קשר בטלפון: 050-7875888 (יפתח), 09-8801088 (משרד), באימייל:  iftah@be4u.net או כאן.