מוצרי פרסום איכותיים

בשנים האחרונות אפשר לראות אותם בכל מקום, ילדים לוקחים בקבוקי מים לבית ספר ובני נוער ומבוגרים לוקחים אותם לטיולים, לעבודה, לחדר כושר ולמעשה הם נוכחים כמעט כל רגע בחיינו.

 

מה הסיבה שבקבוקי ספורט הפכו להיות כל כך פופולאריים?

ישראל היא מדינה חמה במשך רוב חודשי השנה ושינויי האקלים גורמים לכך שבמשך ימים רבים יש צורך בשתייה מרובה, בנוסף העדר ברזיות וקולרים במקומות ציבוריים גרמו לכך שאנשים רבים דואגים מראש להצטייד בבקבוקי מים. לגימת מים במהלך ואחרי פעילות גופנית חיונית מאוד לשמירה על מאזן המים בגוף ועל הבריאות. גם שאתם עובדים מול המחשב במשרד – זה הרבה יותר נוח לשתות ישר מהבקבוק ולא ללכת שוב ושוב למטבחון על מנת למלא את כוס השתייה.

 

שמירה על הסביבה

עד לפני מספר שנים היינו רואים שימוש רב בבקבוקי מים חד פעמיים או שתיית מים באמצעות כוסות פלסטיק חד פעמיות. אבל עכשיו, אנחנו יותר ויותר מודעים לפסולת פלסטיק והחשיבות של מחזור והשמירה על כדור הארץ והפיכתו למקום נקי יותר. שימוש בבקבוקי ספורט רב פעמיים עוזר מאוד בשמירה על הסביבה (מומלץ לבדוק שהבקבוק שאתם קונים עשוי מפלסטיק שניתן למחזור).

עסקים וחברות רבות הבינו גילו את הפוטנציאל של בקבוקי ספורט ממותגים וזאת בשל העובדה שהבקבוקים הינם מוצר בו משתמשים באופן יומיומי ומשמש את כל גווני האוכלוסייה, שטח הפרסום על כל בקבוק ספורט הינו גדול למדי, כך שניתן "לשתול" את הלוגו ואת הסלוגן של החברה או הארגון על גבי הבקבוק, מה שהופך אותו למוצר קידום מכירות מעולה. בקבוק צים משדר לציבור הרחב תדמית של בריאות, ספורט, שמירה על איכות הסביבה ואורח חיים בריא. אם אתם מחפשים בקבוקי ספורט איכותיים אותם ניתן למתג עם שם הארגון/עמותה/חברה שלכם, הגעתם למקום הנכון! באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר עצום של בקבוקי שתייה במגוון חומרי גלם, צבעים ודגמים. בהזמנה סיטונאית ניתן לקבל מחירים מיוחדים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

חברת be4u הינה מהמובילות בארץ בשיווק מוצרים מעוצבים ואיכותיים. החברה מתחייבת לתת תמיד מענה לכל בקשה, לעמוד בלוחות זמנים עליהם התחייבה וכמובן לאיכות ללא פשרות של המוצרים, מיתוגם ולמחירים אטרקטיביים. אנו נמצא עבורכם את המוצר המתאים ביותר עבורכם, התואם לתקציב המדויק  ולקהל היעד שלכם. אם ברצונכם לשמוע עוד על בקבוקי ספורט בסיטונאות או אינפורמציה נוספת בנושא, אתם מוזמנים לצור איתנו קשר בטלפון: 050-7875888 (יפתח), 09-8801088 (משרד), באימייל:  iftah@be4u.net או כאן.