מתנה להייטק

מתנה להייטק ולעובדים

כל חברת הייטק המכבדת את עצמה מחלקת מעת לעת מתנות לעובדים, בין אם מדובר בערבי גיבוש, אחרי פרויקטים מוצלחים, חגים ולרגל אירועים מיוחדים אחרים. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של מתנות לחברות הייטק ולבחור מתנה להייטק התרשים את העובדים, והמתאימה במיוחד לצרכיהם של עובדים ומנהלים בתחום. בדגש על איכות ואמינות המוצרים והיותם מקוריים ושימושיים. למעשה כשאתם רוצים לבחור מתנה להייטק השמיים הם הגבול, ולכן לפני שאתם מחליטים ללכת על מתנה כזאת או אחרת יש לענות על מספר שאלות: 

* למי מיועדת המתנה – חשוב מאוד להבין למי מיועדת המתנה, מה אופיה ומה הסגנון הרצוי אותו אנו מחפשים, כמו למשל שיש הבדל בין פריט המיועד למנהל אשר ישמח למתנה מהודרת ויוקרתית יותר שתוכל לשמש אותו בפגישות עם לקוחותיו ושותפים, ובין מתנה המיועדת לעובד מן המניין. כמו כן חשוב לדעת על האופי וההעדפות האישיות של האדם שיקבל את המתנה, למשל היותו חובב עיצוב רטרו, גאדג'טים מגניבים, חובב ספורט וכו'. 

* לכמה אנשים קונים את המתנה – זוהי שאלה מאוד חשובה, היות וגם כשקונים מתנה להייטק יש הבדל בין מתנה המיועדת לאדם אחד או לעשרים אנשים ויותר שמהווים צוות, מחלקה, חטיבה או לכלל העובדים בארגון. התשובה לשאלה זו תקבע בין היתר את הסכום שתוכלו להקדיש לכל פריט, בהתחשב בתקציב שעומד בפניכם. 

* מהו האירוע – חברות הייטק עובדת ללא ספק בראש הארגונים שמבינים את חשיבותו של כוח האדם, והיותו המשאב העיקרי שעומד לרשות הארגון. לכן הן גם ידועות בהשקעתן ובכך שלא צריך סיבה יוצאת מהכלל על מנת לפנק את העובדים במתנה כזאת או אחרת. יש הבדל מאוד גדול בין מתנה להייטק הניתנת כדי להגביר את שביעות הרצון השגרתית של העובדים, ובין מתנה מיוחדת ולרוב יקרה יותר הניתנת לרגל החגים. כמו כן קיים הבדל גדול מאוד בין מתנה המיועדת למי שהתקדם לתפקיד ניהולי יותר, כמו למשל בכיר בחברה שעומד להוביל אותה לבין מתנה ליום ההולדת של אחד העובדים הזוטרים וכו'.

מתנה לעובד הייטק

אצלנו תוכלו להזמין מתנות מיוחדות ומרשימות לעובדי הייטק בעיצוב, הדפסה וחריטה ממותגים ואישיים. אנו מתמחים בייצור של מתנה לעובד הייטק ממגוון מתנות מיוחדות לתחום ההייטק. הנה מס' דוגמאות למתנות שתוכלו להזמין אצלנו וזה עוד ממבחר רב שתוכלו לבחור: דיסק או קי עם חריטת לייזר, גאדג'טים ממותגים לסמארטפון, גאדג'טים לסמארטפון ולמחשב האישי, כמו כן גאדג'טים לרכב וכו'. זה לא סוד שהעבודה בחברות ההייטק קשה ותובענית ולכן חשוב לצ'פר עובדי הייטק לא רק בהעלאה של השכר אלא במתנה או שי מיוחדים ושימושיים שהעובדים יהנו ממנה. גאדג'ט קטן יכול להעניק תחושה נהדרת לעובד ולהעביר מסר של הערכה של החברה כלפיו וגם כלפיי עבודתו. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהזמין כל כמות של מתנה לעובד הייטק ממגוון המתנות המוצגות אצלנו באתר כמו: גאדג'טים ממותגים או מעוצבים אישית ועוד כל מיני  מתנות שתוכלו לראות ולהתרשם מהן באתר. השאירו פרטים ותהנו ממתנה מקורית ומיוחדת עם זמני אספקה קצרים במיוחד ושירות לקוחות מקצועי שינחה אותכם ויסייע לבחירת המתנה.