תרמוסים

תרמוסים למים חמים וקרים

תרמוסים הם בקבוקים העשויים לרוב משכבות מתכת, זכוכית או פלסטיק ועם שכבה המבודדת מפני החום והקור של הסביבה. בדרך כלל השכבה המבודדת היא למעשה ואקום שמקטין מאוד את מעבר החום ובכל אין איבוד אנרגיה לסביבה, או להיפך – אין קליטה אנרגיה מהסביבה. האמת היא שהתרמוסים מלווים אותנו בני האדם כבר תקופה ארוכה מאוד, ולא רבים יודעים שהתרמוס הראשון הומצא כבר בתחילת המאה העשרים, כלומר לפני יותר ממאה שנים. 

יחד עם זאת, כמו פיתוחים רבים אחרים מאז ועד היום עבר התרמוס שינויים רבים, וכיום מדובר בכלי עמיד וחזק המגיע בעיצובים שונים. כך למשל, בעוד שעדיין ישנו תרמוס למים חמים המבוסס על זכוכית, ואשר עלול להישבר בנפילה ולאבד את תפקודו, כיום תרמוסים גם עשויים ממתכת שאינה מחלידה והם חזקים ועמידים מאוד. בנוסף, יש תרמוסים בנפחים של שני ליטרים, ליטר וחצי, ליטר, חצי ליטר וכדומה, והם גם מגיעים בסגנונות שונים. כך למשל, תרמוס למים קרים יכול להיות כמעט בכל צבע שניתן להעלות על הדעת, החל בגוון המתכתי המקורי ועד לציפויים דמויי עץ ודמויי שיש המעניקים לו מראה ייחודי ויוקרתי. מעבר לכך, במרבית התרמוסים האיכותיים של ימינו מובן מאליו שהפקק משמש גם ככוס, דבר שלא היה כה ברור בתרמוסים הישנים. 

למי מתאים לקנות תרמוס?

התשובה הפשוט לשאלה הזו היא: לכולם. תרמוסים הם מוצר שמיש מאוד שאינו תופס מקום רב ויכול להיכנס בצד תיק הטיולים, תיק העבודה, תיק בית הספר, לעמוד במקרר, על השיש במטבח, על מדפים וארונות. הוא ישרת נאמנה את בעליו בתקופת החורף, אז נעים מאוד ומחייה לשתות כוס תה או קפה חמה במהלך היום, וכמובן גם בקיץ כשמשקאות קרים ובעיקר מים מצננים אותנו. 

אם כן, תרמוס למים חמים או קרים יכול לשמש כל אחד מאיתנו. לדוגמא, מדובר במתנה נהדרת שאפשר לקנות עבור עובדי העסק או לחלק ללקוחות, שאיננה כרוכה בעלויות גבוהות, ניתן להזמין בכמויות גדולות והיא תמיד תתקבל בברכה – בכל עונה. כמו כן, משפחות רבות בארץ קונות לקראת ובמהלך שנת הלימודים תרמוסים לילדים ההולכים לבית הספר או לגן, וגם סטודנטים מרבים לקנות תרמוס למים חמים או קרים שמלווה אותם בשנות הלימוד במכללה ובאוניברסיטה.

כתלות בתקציב העומד לרשותכם, תרמוסים גם יכולים להיות מתנה מצוינת בכנסים, ירידים ואירועי קידום מכירות מסוגים שונים. מדובר במתנה שימושית מאוד שאיננה חומקת מהעין, והיא בהחלט יכולה לשמש לצורך משיכת מתעניינים אל דוכן העסק. אם מוסיפים לכך גם הדפסה של לוגו, שם העסק או סלוגן מסוים על התרמוס, הרי שהוא הופך להיות לפריט שיווקי ראשון במעלה.

וכמובן, תרמוסים הם פריט נחוץ מאוד עבור אנשים שאוהבים לטייל או לעסוק בספורט בחוץ. בין אם מדובר במשפחה היוצאת לחיק הטבע לעשות קמפינג (אגב, באתר שלנו תמצאו עוד מוצרי קמפינג כמו אוהלים וערכות קפה), ובין אם מדובר ברוכב אופניים, חובב כדורגל וכדומה (יש לנו גם קטגוריה שלמה המוקדשת לספורט) – תרמוס תמיד יהיה שימושי ויעיל.

המקום הנכון לקניית תרמוס

אנו עושים כל מאמץ על מנת להביא ללקוחותיו מוצרי איכות המגיעים מיצרנים אמינים ומוכרים, שאותם אנו בוחרים בקפידה. דברים אלו נכונים גם לגבי תרמוסים שצריכים להפגין עמידות ארוכת טווח, לצד היותם בריאים לחלוטין מבלי לפלוט חומרים מסוכנים אל המשקאות החמים או הקרים שנשמרים בהם. על כן, כאשר אתם מזמינים תרמוסים מאיתנו תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם מוצר איכותי ובדוק, שישרת אתכם נאמנה לתקופה ארוכה.

חברת Be4u שמה דגש על מוצרים באיכות גבוהה ומחירים ללא תחרות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון :  09-8801088